Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

- Διαφήμιση -

Ποιοι εκλέγονται Δημοτικοί Σύμβουλοι και οι σταυροί που πήραν οι υποψήφιοι

- Διαφήμιση -

Χρόνος ανάγνωσης: 822 λεπτά

Οριστικοποιήθηκαν
οι ψήφοι στους συνδυασμούς του Γ.Καπεντζώνη και Γ. Κουλούλα για τους υποψήφιους
Δημοτικούς Συμβούλους και ποιοι εκλέγονται.

Μέχρι αυτή
την ώρα δεν είχαν ανακοινωθεί τα αποτελέσματα αναλυτικά των συνδυασμών του Γ.
Αρτινόπουλου και Χρ. Τριανταφύλλου. Μόλις οριστικοποιηθούν θα τα παρουσιάσουμε.
Πάντως εκλέγονται οι Γιώργος Αρτινόπουλος , Παναγιώτης Παπαγεωργίου και ο
Χρήστος Τριανταφύλλου

Αναλυτικά οι
ψήφοι για κάθε υποψήφιο :

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΥ  ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ
1
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
838
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2
ΦΛΕΓΓΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
523
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΝΥ)
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
513
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4
ΚΑΛΛΙΑΜΠΕΤΣΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
389
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
362
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
344
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7
ΚΑΡΑΜΠΑΡΠΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
320
8
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
312
9
ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
290
10
ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
281
11
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
270
12
ΚΟΡΕΝΤΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ ( ΜΑΚΗΣ )
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
270
13
ΜΕΛΙΣΤΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
269
14
ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ( ΑΚΗΣ )
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
269
15
ΚΩΣΤΑΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
247
16
ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
173
17
ΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
152
18
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
73
19
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
30
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
1
ΦΛΕΤΟΥΡΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
538
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2
ΠΑΛΑΣΚΩΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
513
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
352
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4
ΑΣΗΜΑΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
278
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5
ΜΠΡΟΥΜΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
274
6
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
178
7
ΡΑΠΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
109
8
ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΜΑΡΙΑ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
31
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
1
ΥΦΑΝΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
399
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2
ΤΣΙΛΙΚΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
360
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
318
4
ΚΟΚΜΟΤΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
310
5
ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
305
6
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
290
7
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
276
8
ΠΕΤΡΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
269
9
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
262
10
ΤΡΙΓΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
201
11
ΒΛΑΧΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ( ΒΙΒΗ )
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
142
12
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
109
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
1
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
809
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2
ΦΑΚΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
732
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3
ΖΕΤΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
668
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4
ΜΑΜΜΑΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
330
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5
ΒΑΛΙΑΝΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
314
6
ΔΟΥΚΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
269
7
ΠΑΣΣΑΚΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
261
8
ΜΠΙΤΗ
ΒΙΟΛΕΤΤΑ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
219
9
ΤΡΙΓΚΑΣ
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
164
10
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
128
11
ΠΑΝΑΓΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
102
12
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
ΕΥΣΤΑΘΙΑ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
76

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΥ 
ΚΟΥΛΟΥΛΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΩΝ
1
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
469
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2
ΚΑΓΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
362
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
353
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4
ΤΣΙΑΚΟΥΜΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
307
5
ΚΩΣΤΑΡΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
272
6
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
240
7
ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
200
8
ΣΤΑΜΑΤΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
199
9
ΜΠΑΜΠΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
143
10
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
130
11
ΤΣΙΡΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
116
12
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
74
13
ΚΑΠΡΑΛΟΥ
ΘΩΜΑΗ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
57
14
ΧΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
48
15
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
34
16
ΝΙΤΣΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
24
17
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ
10
1
ΜΕΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
231
2
ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
124
3
ΚΟΥΡΣΟΥΜΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
67
4
ΝΙΚΟΛΕΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
24
5
ΣΙΝΑΠΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
6
6
ΚΟΡΝΕΖΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
5
 
 
 
 
1
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
832
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2
ΚΡΙΚΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
647
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3
ΚΟΤΟΝΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
423
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4
ΓΛΥΜΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
388
5
ΡΕΛΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
282
6
ΣΤΡΟΥΖΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
269
7
ΜΙΧΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
196
8
ΜΠΑΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
180
9
ΤΣΟΛΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
73
 
 
 
 
1
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
215
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2
ΓΚΙΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
185
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3
ΛΕΤΣΟΣ
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
166
4
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
122
5
ΖΩΗΤΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
110
6
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
87
7
ΓΚΑΜΕΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
72
8
ΚΟΚΜΟΤΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
49
9
ΓΚΙΚΑ
ΣΟΦΙΑ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
24
10
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
6

 

- Διαφήμιση -

Άμεσες ειδοποιήσεις για τα τελευταία άρθρα μας - στη στιγμή!

- Διαφήμιση -

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο