- Διαφήμιση -

Στις 22 Σεπτεμβρίου το πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής που μετέχει και ο Απόλλων Ευπαλίου – ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ


Warning: A non-numeric value encountered in /home/karamelo/public_html/doridanews.gr/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in /home/karamelo/public_html/doridanews.gr/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 213

- Διαφήμιση -

Χρόνος ανάγνωσης: 7 λεπτά

Του Τάσου Τσόλκα

Το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής ξεκινά στις 22 Σεπτεμβρίου, στο οποίο συμμετέχει και ο Απόλλωνας Ευπαλίου Tihio Race.

Στα γραφεία της ΕΠΟ έγινε και η κλήρωση των αγώνων.

-- Διαφήμιση --

Στον 4ο Όμιλο της Γ΄ Εθνικής ως γνωστόν εκτός του Απόλλωνα μετέχουν ακόμα και οι Αστέρας Ιτέας, Ναυπακτιακός Αστέρας, Α.Ε. Μεσολογγίου και άλλες 10 ομάδες.

Το τοπικό ντέρμπι μεταξύ Απόλλωνα και Ναυπακτιακού Αστέρα κληρώθηκε στην 6η αγωνιστική.

Στην 1η αγωνιστική ο Απόλλων υποδέχεται στο γήπεδό του την Α.Ε. Λευκίμης Κέρκυρας.

Αναλυτικά ολόκληρο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος:

1η Αγωνιστική 14η

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Ανατολής

Θιναλιακός – Μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Ευπαλίου – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – ΑΕ Μεσολογγίου

Αχέρων Καναλακίου – Σούλι Παραμυθιάς

ΠΑΣ Πρέβεζα – Ναυπακτιακός Αστέρας

Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Ιτέας

2η Αγωνιστική 15η

Θιναλιακός – Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΟ Ανατολής – Απόλλων Ευπαλίου

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΑΕ Λευκίμμης – Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΑΣ Πρέβεζα

Σούλι Παραμυθιάς – Αναγέννηση Άρτας

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Ιτέας

3η Αγωνιστική 16η

Τηλυκράτης Λευκάδας – Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Θιναλιακός

Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Ανατολής

ΠΑΣ Πρέβεζα – Μακεδονικός Φούφα

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Λευκίμμης

Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Μεσολογγίου

Ναυπακτιακός Αστέρας – Σούλι Παραμυθιάς

4η Αγωνιστική 17η

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Τηλυκράτης Λευκάδας

Απόλλων Ευπαλίου – Αχέρων Καναλακίου

Θιναλιακός – ΠΑΣ Πρέβεζα

ΑΟ Ανατολής – Αναγέννηση Άρτας

Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Λευκίμμης – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΕ Μεσολογγίου – Σούλι Παραμυθιάς

5η Αγωνιστική 18η

Τηλυκράτης Λευκάδας – Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου

Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Ανατολής

Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα

ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης

6η Αγωνιστική 19η

ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Αστέρας Ιτέας

Απόλλων Ευπαλίου – Ναυπακτιακός Αστέρας

Θιναλιακός – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Μεσολογγίου

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης

7η Αγωνιστική 20η

Τηλυκράτης Λευκάδας – Αναγέννηση Άρτας

Αστέρας Ιτέας – ΠΑΣ Πρέβεζα

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχέρων Καναλακίου

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΑΕ Μεσολογγίου – Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕ Λευκίμμης – Θιναλιακός

Μακεδονικός Φούφα – ΑΟ Ανατολής

8η Αγωνιστική 21η

Αστέρας Ιτέας – Τηλυκράτης Λευκάδας

Αναγέννηση Άρτας – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΠΑΣ Πρέβεζα – Σούλι Παραμυθιάς

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – ΑΕ Λευκίμμης

Απόλλων Ευπαλίου – Μακεδονικός Φούφα

Θιναλιακός – ΑΟ Ανατολής

9η Αγωνιστική 22η

Τηλυκράτης Λευκάδας – Ναυπακτιακός Αστέρας

Σούλι Παραμυθιάς – Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Μεσολογγίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζα

Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

Απόλλων Ευπαλίου – Θιναλιακός

10η Αγωνιστική 23η

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης Λευκάδας

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Μεσολογγίου

Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Λευκίμμης

Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός Φούφα

ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΟ Ανατολής

Αχέρων Καναλακίου – Θιναλιακός

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Απόλλων Ευπαλίου

11η Αγωνιστική 24η

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Λευκίμμης – Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Ανατολής – Αστέρας Ιτέας

Θιναλιακός – Αναγέννηση Άρτας

Απόλλων Ευπαλίου – ΠΑΣ Πρέβεζα

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

12η Αγωνιστική 25η

ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΕ Μεσολογγίου – Μακεδονικός Φούφα

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΟ Ανατολής

Ναυπακτιακός Αστέρας – Θιναλιακός

Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Ευπαλίου

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αχέρων Καναλακίου

13η Αγωνιστική 26η

Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Φούφα

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Λευκίμμης

Θιναλιακός – ΑΕ Μεσολογγίου

Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Ναυπακτιακός Αστέρας

Αχέρων Καναλακίου – Αστέρας Ιτέας

Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΣ Πρέβεζα

- Διαφήμιση -

Άμεσες ειδοποιήσεις για τα τελευταία άρθρα μας - στη στιγμή!

- Διαφήμιση -

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο