- Διαφήμιση -

Οι σταυροί που πήραν όλοι οι υποψήφιοι των τεσσάρων συνδυασμών στον Δήμο Δωρίδας και ποιοι εκλέγονται


Warning: A non-numeric value encountered in /home/karamelo/public_html/doridanews.gr/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in /home/karamelo/public_html/doridanews.gr/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 213

- Διαφήμιση -

Οριστικοποιήθηκαν τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων των εκλογών της 26ης Μαϊου στο Δήμο Δωρίδας και απομένει η επικυροποίσή τους από το Πρωτοδικείο.

Ο συνδυασμός Καπεντζώνη παίρνει 13 έδρες, ο συνδυασμός Φλώρου 8, ο Συνδυασμός Ασημάκη 4 και ο Συνδυασμός Λάϊου 2.

Όποιος από τους δύο υποψηφίους δημάρχους, Καπεντζώνης και Φλώρος, δεν εκλεγεί την Κυριακή θα πάρει την έδρα στην Εκλογική Περιφέρεια που ο Συνδυασμός του έχει πάρει τις περισσότερες έδρες.

Και οι δύο συνδυασμοί τις περισσότερες έδρες τις έχουν πάρει στην Εκλογική Περιφέρεια Ευπαλίου οπότε από εκεί θα πάρει την έδρα ο χαμένος της Κυριακής, δηλαδή ένας από τους Χαράλαμπο Κατσαρό και Κώστα Διαμαντόπουλο θα μείνει εκτός Δημοτικού Συμβουλίου.

-- Διαφήμιση --

Για τον ίδιο λόγο και οι επικεφαλείς των δύο άλλων συνδυασμών, Ασημάκης και Λάϊος, παίρνουν την έδρα από την Εκλογική Περιφέρεια Ευπαλίου.

Αναλυτικά η σταυροδοσία για όλους τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους έχει ως εξής:

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΥ ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ

 

 

Ε.Π. ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ

ΠΑΛΑΣΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                522       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                        183       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                           66

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΙΜΠΑ ΑΝΝΑ              48

ΚΟΛΛΙΝΤΖΑ ΕΥΘΑΛΙΑ                                     32

 

Ε.Π.ΕΥΠΑΛΙΟΥ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ                             699       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                619       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΓΚΑΜΕΡΑ ΕΛΕΝΗ       398       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΥ                            334       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ                 312       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                   303

ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                         258

ΦΡΟΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ                  251

ΚΑΡΑΜΠΑΡΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                    179

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       177

ΤΣΙΟΝΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ                                176

ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ-ΛΑΓΑΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ          163

ΤΑΣΑΚΟΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ                              153

ΣΤΕΦΑΝΗ ΧΑΡΟΥΛΑ                                 134

ΚΟΪΝΗ ΑΘΗΝΑ                                          122

ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                       109

ΚΑΡΒΕΛΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ                      100

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΙΓΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ      96

 

Ε.Π ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            515        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΛΥΜΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             438        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                       407        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                    379

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      279

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                      250

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ              183

ΚΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                          149

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΣΗΜΩ                         142

ΤΣΙΩΤΑ-ΔΡΟΣΟΥ ΚΩΝΝΣΤΑΝΤΙΝΑ          111

ΠΟΛΙΤΟΥ ΔΙΘΟΝΥΣΙΑ                                  73

 

Ε.Π. ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       714        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΖΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                 546        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                    529        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΧΙΖΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ                           435

ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ                                 407

ΚΟΝΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ                                        250

ΚΟΥΤΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ                             191

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΜΑΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ     152    

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΛΩΡΟΥ

 

 

Ε.Π.ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ      

ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                             231       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                              145

ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ                                 72

ΣΑΡΑΦΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                        77

ΣΑΪΤΗ ΤΑΣΟΥΛΑ                                            14

 

Ε.Π. ΕΥΠΑΛΙΟΥ

ΦΛΩΡΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                                          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                       464       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΖΑΝΑ ΜΑΡΙΑ                                           359       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                            324       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                         320      

ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                 241

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                          228

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                 192

ΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                 159

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                  154

ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                    120

ΣΚΑΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                                104

ΔΙΚΜΠΑΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                88

ΤΟΜΑΡΑ-ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΒΛΑΣΙΑ             87

ΣΟΦΙΟΥ ΣΟΦΙΑ                                              73

ΔΙΟΝΑ ΕΛΕΝΗ                                                 65

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ                         25

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                20

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ                                9

 

Ε.Π. ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ

ΖΕΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                            634         ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ              606         ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΤΣΩΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                          558

ΦΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ                                       549

ΓΚΟΛΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                  293

ΡΑΜΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                     184

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                          160

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ                 114

ΚΑΡΥΜΠΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                           114

ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                            65

 

Ε.Π. ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ

ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                         584        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                         437

ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                            265

ΖΩΗΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                                    168

ΣΙΨΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ                                          162

ΠΕΡΔΙΚΗ-ΤΡΙΑΝ/ΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ           146

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                44

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΣΗΜΑΚΗ

 

 

Ε.Π ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ

ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ                         115

ΑΣΗΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ                                 83

ΚΙΡΙΑΚ ΝΤΙΑΝΑ                                              13

 

Ε.Π. ΕΥΠΑΛΙΟΥ

ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΣΙΟΣ(ΘΑΝΟΣ)                             ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΛΛΙΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ              194        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                         176

ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ                                         164

ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                123

ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           121

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                  116  

ΤΑΣΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                                     92

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                        85

ΜΠΡΑΟΥΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                              58

ΚΡΕΜΜΥΔΑ-ΠΛΑΤΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                     56

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ                   48

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΡΕΣΒΥΤΗ ΜΙΜΙΚΑ        46

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       45

ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                   33

 

Ε.Π. ΛΙΔΩΡΙΚΟΥ

ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                              141      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     136

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                         80

ΣΤΑΓΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                                         64

ΚΟΥΤΟΝΙΑ ΜΑΡΙΑ                                            57

ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                 55

ΓΚΟΛΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                         46

 

Ε.Π. ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ

ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ                                           253       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                       161

ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΘΑ                                            149

ΜΑΚΡΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ                                84

ΜΑΚΡΗ-ΡΕΚΟΥΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ                             73

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                              65

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ                                             48

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΛΑΪΟΥ

 

 

Ε.Π. ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ

ΛΑΪΟΥ – ΜΠΑΚΛΕΣΗ ΜΑΡΙΑ                           91

ΑΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                               38

ΠΑΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                      12

ΝΙΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                         8

ΚΑΛΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                   4

 

Ε.Π. ΕΥΠΑΛΙΟΥ

ΛΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΡΑΧΑΣΑΝΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ                             204      

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                    86

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                               78

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                        63

ΜΗΛΙΩΝΗΣ   ΕΥΘΥΜΙΟΣ                                 52

ΚΑΡΑΧΑΣΑΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             46

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ        46

ΚΟΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                       45

ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                           40

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                      33

ΝΤΟΝΗ ΓΙΩΡΓΑΚΗ                                            33

ΚΥΡΙΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                        32

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                                       30

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ                         26

ΚΑΛΛΙΑΜΠΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ                                   24

ΚΑΥΚΑΛΕΤΟΥ-ΡΟΚΚΟΥ ΣΟΦΙΑ                         24

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                       21

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                 16

 

Ε.Π. ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ

ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                          63        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       37

ΚΑΛΛΙΑΝΤΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                             33

ΜΗΤΡΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΓΙΑ                            31

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                     27

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                24

ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                   21

ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                 15

ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                         13

ΚΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ                                  6

 

Ε.Π. ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                          57

ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                             45

ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                     29

ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                      27

ΤΙΓΓΙΝΑΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ                                       24

ΚΡΙΚΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ                                               23

ΣΙΨΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                         17

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ                                   8

- Διαφήμιση -

Άμεσες ειδοποιήσεις για τα τελευταία άρθρα μας - στη στιγμή!

- Διαφήμιση -

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο