Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

- Διαφήμιση -

Υποψήφιοι δημοτικοί – τοπικοί Σύμβουλοι με τον συνδυασμό του Γιώργου Κουλούλα

- Διαφήμιση -

Χρόνος ανάγνωσης: 20 λεπτά

Πυρετωδώς ετοιμάζονται τα
επιτελεία των συνδυασμών που θα κατέβουν στις δημοτικές εκλογές του Μαΐου .

Φωτιά έχουν πάρει τα τηλέφωνα και
οι συναντήσεις και τα ραντεβού κλείνονται νύχτα και μέρα για να βολιδοσκοπηθούν
άτομα από τους υποψήφιους Δημάρχους να στελεχώσουν το ψηφοδέλτιο τους.

Ήδη μέχρι τώρα το DORIDA NEWS σας παρουσίασε μια
σειρά ονομάτων που θα περιλαμβάνονται στους συνδυασμούς του Δημάρχου Γιώργου
Καπεντζώνη και του Χρήστου Τριανταφύλλου.

Σήμερα σας παρουσιάζουμε λίστα
ονομάτων που θα περιλαμβάνονται σύμφωνα με το ρεπορτάζ μας, στον συνδυασμό του
Γιώργου Κουλούλα όπως αυτά μας επιβεβαιώθηκαν χωρίς βέβαια να διευκρινίζεται ποιοι θα είναι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι και ποιοι για τα Τοπικά Συμβούλια.

ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
(Μακρυνή)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
(Δάφνος)

ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ  ΝΙΚΟΣ   
(Μαραθιάς)

ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΗΛΙΑΣ   
(Πύργος)

ΒΕΛΑΩΡΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   
(Σεργούλα)

ΓΕΡΑΝΤΩΝΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ  
(Μανάγουλη)

ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  
(Μανάγουλη)

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
(Καστράκι)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ   
(Φιλοθέη)

ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
   Πρόεδρος
Τ.Κ  Βραΐλας

ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΓΝΑΝΤΙΟΣ   
(Λιδωρίκι)

ΓΚΙΚΑΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   
(Μηλιά)

ΓΚΙΚΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ    
(Μηλιά)

ΓΚΟΛΦΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ   
(Πεντάπολη)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
(Μοναστηράκι)

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
(Δάφνος)

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   
(Δάφνος)

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  
(Κάλλιο)

ΔΟΥΚΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 
     Πρόεδρος     Τ.Κ. Άβορου

ΔΟΥΚΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ       Πρόεδρος  
Τ.Κ  Δωρικού

ΖΑΓΚΑΝΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  
(Μαλάματα)

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
(Σεργούλα)

ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  
(Μαραθιάς)

ΚΑΛΛΙΓΑΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
(Τείχιο)

ΚΑΛΜΑΝΤΗΣ  ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 
(Περιβόλι)
ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (Πάνορμο)

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
(Γλυφάδα)

ΚΑΡΟΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   
(Διακόπι)

ΚΑΤΣΙΚΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
(Καλλιθέα)

ΚΟΛΟΒΟΣ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   
(Αρτοτίνα)
ΚΙΝΤΩΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   (Άβορος)

ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
(Τρίστενο)

ΚΟΤΟΝΙΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  
(Αμυγδαλιά)

ΚΟΥΡΣΟΥΜΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
(Πενταγιοί)

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΣΠ.    (Λιδωρίκι)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   
(Κόκκινος)

ΛΑΓΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
(Μοναστηράκι)

ΛΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ  
(Τρίκορφο)

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ  
(Ποτιδάνεια)

ΜΑΝΙΤΑΡΑΣ  ΘΕΟΧΑΡΗΣ 
    Πρόεδρος  Τ.Κ 
Μαλανδρίνου

ΜΑΡΤΙΝΗΣ  ΗΛΙΑΣ  
(Διακόπι)

ΜΑΧΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
(Τείχιο)

ΜΕΡΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  
(Αρτοτίνα)

ΜΙΧΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  
(Κονιάκου)

ΜΟΥΡΤΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   
Πρόεδρος  Τ.Κ Καρουτών

ΜΠΑΚΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
(Πεντάπολη)

ΜΠΕΚΟΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ  
(Συκιά)

ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   
(Καστράκι)

ΜΠΟΤΙΝΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  
(Μηλιά)

ΝΤΑΟΥΣΑΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
(Φιλοθέη)

ΞΗΡΟΜΑΜΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ   
Πρόεδρος  Τ.Κ Διακοπίου

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΗΡΑΚΛΗΣ   
(Σεργούλα)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΣΠΥΡΟΣ   
(Σεργούλα)

ΠΟΝΤΙΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  
(Τολοφώνα)

ΡΕΛΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ  
(Ερατεινή)

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   
(Ερατεινή)

ΣΤΡΟΥΖΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  
(Πεντάπολη)

ΣΥΝΑΠΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 
(Τρίστενο)

ΣΧΙΝΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  
(Τολοφώνα)

ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
(Κάμπος)

ΤΣΙΝΙΩΤΗΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ  
(Ελαία)

ΤΣΟΚΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   
(Τολοφώνα)

ΥΦΑΝΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
(Πεντάπολη)

ΦΑΛΙΔΑ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ   
(Σεργούλα)

ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  
Πρόεδρος  Τ.Κ 
Αμυγδαλιάς

ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   (Πάνορμο)

ΧΟΝΤΟΥ  ΕΛΕΝΗ  
(Διακόπι)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
(Κάλλιο)

Υπενθυμίζουμε ότι πριν λίγες
ημέρες σας παρουσιάσαμε μια πρώτη λίστα ονομάτων από τον συνδυασμό του Γιώργου Κουλούλα  που περιείχε τα ονόματα,

ΝΙΚΟΛΕΤΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (πρώην Δήμαρχος Βαρδουσίων)
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ  ΝΙΚΟΣ  (Ερατεινή)
ΒΕΛΑΩΡΑ  ΑΓΑΘΗ  (Μοναστηράκι)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  (Μαλάματα)
ΓΚΙΚΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ   (Ερατεινή)
ΓΛΙΜΙΤΣΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Άβορος)
ΖΩΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (Καλλιθέα)
ΚΑΓΙΑΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ       Πρόεδρος  Τ.Κ Κάμπου
ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΣΠΥΡΟΣ      Πρόεδρος
Τ.Κ Τρικόρφου

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ      Πρόεδρος
Τ.Κ Φιλοθέης

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ   (Φιλοθέη)
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       Πρόεδρος
Τ.Κ Μαλαμάτων

ΚΟΚΜΟΤΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ερατεινή)
ΚΟΥΤΟΝΙΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  (Αμυγδαλιά)
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΘΩΜΑ   (Λιδωρίκι)
ΚΡΙΚΕΛΛΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  (Λιδωρίκι)
ΚΩΣΤΑΡΑΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ  (Φιλοθέη)
ΚΩΣΤΑΡΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  (Κλήμα)
ΚΩΣΤΑΡΑΣ  ΠΑΝΓΙΩΤΗΣ  (Μοναστηράκι)
ΛΕΤΣΟΣ  ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ  (Ερατεινή)
ΜΠΡΟΥΜΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Αλποχώρι)
ΝΙΤΣΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ  (Μανάγουλη)
ΠΕΤΣΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (Ερατεινή)
ΠΟΝΤΙΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ    (Τολοφώνα)
ΣΑΝΙΔΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    (Κάμπος)
ΣΚΑΝΤΖΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ   (Σεργούλα )
ΣΤΑΜΑΤΗΣ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ    (Μαραθιά)
ΤΣΑΚΟΥΜΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  (Μανάγουλη)

 

- Διαφήμιση -

Άμεσες ειδοποιήσεις για τα τελευταία άρθρα μας - στη στιγμή!

- Διαφήμιση -

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο