Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

- Διαφήμιση -

ΔΩΡΙΔΑ για ΟΛΟΥΣ : Όλα τα ονόματα του συνδυασμού που κατέθεσε ο Καπεντζώνης

- Διαφήμιση -

Χρόνος ανάγνωσης: 106 λεπτά

Οι άλλοι συνδυασμοί μέχρι 2:00 τα ξημερώματα της Δευτέρας δεν έδιναν τους υποψηφίους τους

Λίγο
πριν τα μεσάνυχτα της Κυριακής ο Δήμαρχος Δωρίδας Γιώργος Καπεντζώνης κατέθεσε
στο Πρωτοδικείο της Άμφισσας τα ονόματα του συνδυασμού του «ΔΩΡΙΔΑ για ΟΛΟΥΣ».

Ο
συνδυασμός περιλαμβάνει 193  υποψηφίους
από 208 το ανώτερο που έχει δικαίωμα να περιλαμβάνει ο κάθε συνδυασμός στο Δήμο
Δωρίδας.

Ο
Δήμαρχος εξέφρασε την ικανοποίησή του για την σύνθεση του ψηφοδελτίου του , που
είναι κατά ένα μεγάλο ποσοστό ανανεωμένη σε σύγκριση με αυτή των εκλογών του
2010, ενώ αποτελείται από πολίτες της Δωρίδας που ανήκουν σε όλους τους
πολιτικούς χώρους, καθιστώντας τον συνδυασμό του πραγματικά Ανεξάρτητο για τα
δεδομένα όλης της χώρας.

Αρκετή
ώρα μετά την εκπνοή του χρόνου προθεσμίας κατάθεσης των συνδυασμών, που ήταν τα
μεσάνυχτα της Κυριακής , παρά τις προσπάθειές μας , δεν έχουμε απάντηση από
τους υπόλοιπους τρείς συνδυασμούς, που θα παρουσιάσουμε αμέσως μόλις μας
αποσταλούν.

Δημοσιογραφικές
πληροφορίες από το Πρωτοδικείο ανέφεραν ότι ο Συνδυασμός του Γιώργου Κουλούλα
έχει 163 υποψηφίους , ο συνδυασμός του Χρήστου Τριανταφύλλου 90 υποψηφίους και ο
συνδυασμός του Γιώργου Αρτινόπουλου 61 υποψηφίους.

Ο
συνδυασμός «ΔΩΡΙΔΑ για Όλους»

ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

(Υποψήφιος
Δήμαρχος)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική
Περιφέρεια Βαρδουσίων

1. ΑΣΗΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

6. ΠΑΛΑΣΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

7. ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΦΛΕΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Εκλογική
Περιφέρεια Ευπαλίου

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5. ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

7. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ

10. ΚΑΛΛΙΑΜΠΕΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. ΚΑΡΑΜΠΑΡΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

12. ΚΟΡΕΝΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

14. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

15. ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

16. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΝΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

19. ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Εκλογική
Περιφέρεια Λιδωρικίου

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΤΡΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12. ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια
Τολοφώνος

1. ΒΑΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

3. ΖΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

4. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΜΑΜΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΜΠΙΤΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗΤΟΥ

7. ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Συζ. ΙΩΑΝΝΗ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)

9. ΠΑΣΣΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΤΡΙΓΚΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12. ΦΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

 
Τοπική
Κοινότητα Αβόρου

1.ΔΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΩΜΑ

2.ΣΟΦΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 
Τοπική
Κοινότητα Αλποχωρίου

1.ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Τοπική
Κοινότητα Αμυγδαλιάς

1.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ)

2.ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

3.ΚΑΡΥΜΠΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

4.ΚΟΥΤΟΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 
Τοπική
Κοινότητα Αρτοτίνας

1.ΚΑΠΠΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2.ΚΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΣΝΤΙΝΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Βραΐλας

1.ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 
Τοπική
Κοινότητα Γλυφάδας

1. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

2. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

3. ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

4.ΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 
Τοπική
Κοινότητα Δάφνου

1.ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ
Τοπική
Κοινότητα Διακοπίου

1.ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

4.ΜΑΡΤΙΝΗ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 
Τοπική
Κοινότητα Διχωρίου

1.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Δροσάτου

1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 
Τοπική
Κοινότητα Δωρικού

1.ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2.ΚΑΡΜΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Ελαίας

1. ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΣΚΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

Τοπική
Κοινότητα Ερατεινής

1.ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4.ΤΣΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥ (ΓΙΩΤΑ) του ΑΝΔΡΕΑ

 
Τοπική
Κοινότητα Ευπαλίου

1.ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

4.ΤΣΙΟΥΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Τοπική
Κοινότητα Ζοριάνου

1.ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Καλλιθέας

1.ΖΩΗΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2.ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4.ΦΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 
Τοπική
Κοινότητα Καλλίου

1.ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΣΤΑΓΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Τοπική
Κοινότητα Κάμπου

1.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΤΣΕΡΕΜΕΓΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Καρουτών

1.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΟΥΡΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ (ΕΡΣΗ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
 

Τοπική
Κοινότητα Καστρακίου

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

2. ΝΤΟΤΣΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3. ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΨΑΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Κερασέων

1.ΓΚΑΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΡΑΜΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

 
Τοπική
Κοινότητα Κλήματος Ευπαλίου

1.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΜΠΡΑΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Κόκκινου

1. ΑΝΕΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΑΔΑΜ

 
Τοπική
Κοινότητα Κονιάκου

1.ΛΙΑΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ

2.ΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 
Τοπική
Κοινότητα Κουπακίου

1.ΖΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.ΠΑΓΩΝΗ- ΚΟΥΦΑΣΙΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική
Κοινότητα Κριατσίου

1. ΣΑΡΑΜΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Κροκυλείου

1.ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Λευκαδιτίου

1. ΚΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

2.ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Λιδωρικίου

1. ΓΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΠΕΤΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΠΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Τοπική
Κοινότητα Μακρινής

1.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Μαλαμάτων

1.ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 .ΚΑΖΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

3. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΜΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Τοπική
Κοινότητα Μαλανδρίνου

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΤΡΙΑΝΑΤΦΥΛΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Μανάγουλης

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΑΡΑΜΠΑΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Μαραθιά

1. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

2. ΜΕΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΝΤΖΟΥΓΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

4. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Μηλέας

1.ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.ΚΟΛΟΜΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 
Τοπική
Κοινότητα Μοναστηρακίου

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΓΙΑΒΡΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 
Τοπική
Κοινότητα Παλαιοξαρίου

1.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 

Τοπική
Κοινότητα Πανόρμου

1 .ΖΟΥΜΑ ΗΛΙΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΚΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΥ

3.ΠΑΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4.ΦΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Τοπική
Κοινότητα Πενταγιών

1. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3. ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

4. ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Τοπική
Κοινότητα Πενταπόλεως

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΜΑΝΑΓΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

3. ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΠΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Περιβολίου

1. ΚΑΛΛΙΑΝΤΕΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
Τοπική
Κοινότητα Περιθιωτίσσης

 
Τοπική
Κοινότητα Ποτιδάνειας

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Τοπική
Κοινότητα Πύργου

1. ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Σεργούλας

1. ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΙΚΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Στύλιας

1. ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΔΗΜΗΤΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τοπική
Κοινότητα Συκέας
1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Τοπική
Κοινότητα Σωταίνης

1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
Τοπική
Κοινότητα Τειχίου

1. ΚΑΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 

Τοπική
Κοινότητα Τολοφώνος

1. ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΣΙΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ-ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΥ ΑΘΗΝΑ

Τοπική
Κοινότητα Τριζονίων

1. ΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Τοπική
Κοινότητα Τρικόρφου

1.ΒΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2.ΓΚΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3.ΚΩΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 
Τοπική
Κοινότητα Τριστένου

Τοπική
Κοινότητα Υψηλού Χωριού
1.ΒΡΕΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.ΚΟΝΤΩΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 
Τοπική
Κοινότητα Φιλοθέης
1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΩΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

 

- Διαφήμιση -

Άμεσες ειδοποιήσεις για τα τελευταία άρθρα μας - στη στιγμή!

- Διαφήμιση -