Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

- Διαφήμιση -

Τα βλέματα στο ντέρμπι Ένωσης Γλυφάδας με τους Δωριείς Μανάγουλης την Κυριακή

- Διαφήμιση -

Χρόνος ανάγνωσης: 44 λεπτά

Τελευταία
αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας  και βγαίνουν οι δύο που ανεβαίνουν
κατηγορία του χρόνου

Του Τάσου Τσόλκα

Το
Σαββατοκύριακο αυτό θα γίνουν οι αγώνες
για την 18η Αγωνιστική, με το ντέρμπι
Ένωσης Γλυφάδας – Δωριέων Μανάγουλης
στο γήπεδο των Μαλαμάτων να ξεχωρίζει.

Αναλυτικά
το πρόγραμμα :

Σάββατο
15 Μαρτίου, ώρα 14:30

ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ
– ΟΙΑΝΘΗ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ                              
Γήπεδο
ΕΠΣ Άμφισσας

Σάββατο
15 Μαρτίου, ώρα 15:00

ΚΡΙΣΣΑΙΟΣ
ΧΡΙΣΣΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΣΟΥ                  
Γήπεδο
Χρισσού
ΗΣΑΪΑΣ
ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                       
Γήπεδο
Δεσφίνας

Σάββατο
15 Μαρτίου , ώρα 17:00

ΑΕΤΟΣ
ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ                               
0 – 3 ά.α

Κυριακή
16 Μαρτίου, ώρα 14:00

ΕΝΩΣΗ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΩΡΙΕΙΣ ΜΑΝΑΓΟΥΛΗΣ                      
Γήπεδο
Μαλαμάτων

Κυριακή
16 Μαρτίου , ώρα 15:00

ΤΟΛΟΦΩΝΑ
ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ                           

Γήπεδο Γαλαξιδίου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
   


17η Αγωνιστική


             

                                                                                                                             ΓΚΟΛ
                          ΒΑΘΜΟΙ

  1. ΑΣΤΕΡΑΣ
    ΙΤΕΑΣ                                            63 – 16              43
  2. ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ
                                                39 – 21              39
  3. ΚΡΙΣΣΑΙΟΣ
    ΧΡΙΣΣΟΥ                                    45 – 23              38
  4. ΕΝΩΣΗ
    ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                     50 – 20              36
  5. ΔΩΡΙΕΙΣ
    ΜΑΝΑΓΟΥΛΗΣ                             39 – 19              36
  6. ΑΠΟΛΛΩΝ
    ΕΥΠΑΛΙΟΥ                                33 – 26              27
  7. ΟΙΑΝΘΗ
    ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ                                 32 – 41              21
  8. ΗΣΑΪΑΣ
    ΔΕΣΦΙΝΑΣ                                      21 – 23              20
  9. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
    ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ                          25 – 42              17
  10. ΤΟΛΟΦΩΝΑ
    ΕΡΑΤΕΙΝΗ                             18 – 47              15
  11. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    ΑΜΦΙΣΣΑΣ                             16 – 52                5
  12. ΑΕΤΟΣ
    ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ                                          –                     0


Β΄
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Το Σαββάτο θα γίνει η τελευταία
αγωνιστική με τους αγώνες

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ – ΔΩΡΙΚΟΣ
ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΙΡΡΑΣ

Οι
δύο πρώτοι θα ανέβουν στην Α΄Κατηγορία
την επόμενη σαιζόν 2014-2015

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  2ης Φάσης

  1. ΔΩΡΙΚΟΣ ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ                 
    26

  2. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ                  
    23

  3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΙΡΡΑΣ                   
    22

  4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ        
    9

- Διαφήμιση -

Άμεσες ειδοποιήσεις για τα τελευταία άρθρα μας - στη στιγμή!

- Διαφήμιση -

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο