Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

- Διαφήμιση -

Οι αγώνες Α΄και Β΄ Κατηγορίας Φωκίδας

- Διαφήμιση -

Χρόνος ανάγνωσης: 51 λεπτά


Συνεχίζονται αυτό το Σαββατοκύριακο τα
πρωταθλήματα Α΄ και  Β΄ Κατηγορίας
Φωκίδας  με σειρά σημαντικών  αγώνων .

Για την Α΄ Κατηγορία θα γίνουν οι αγώνες ,

 

ΕΝΩΣΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 
–  ΤΟΛΟΦΩΝΑ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ   
(Σάββατο 1 μ.μ.)

ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 
–  ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ    
(Σάββατο
3 μ.μ.)

ΟΙΑΝΘΗ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ 
–  ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ   
(Σάββατο 3 μ.μ.)

ΔΩΡΙΚΟΣ ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ 
–  ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ  
 (Σάββατο
3 μ.μ.)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΟΥΝΙΧΩΡΑΣ 
–  ΚΡΙΣΣΑΙΟΣ ΡΙΣΣΟΥ    
(Κυριακή 3 μ.μ.)

Ρεπό έχει ο  ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  μετά την 5η
Αγωνιστική

 

                                                                                         
ΓΚΟΛ             ΒΑΘΜΟΙ



1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ                                  20 – 5       12
2. ΚΡΙΣΣΑΙΟΣ ΧΡΙΣΣΟΥ                        14 – 6        12
3. ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ                                   8 – 6          9
4. ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ                           6 – 4          9

5. ΕΝΩΣΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ *                         8 – 3          8
6. ΟΙΑΝΘΗ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ *                    9 – 5        
 7
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ *                  10 – 8         6
8. ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ                           9 – 12         6
9. ΤΟΛΟΦΩΝΑ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ *              4 –
14        3
10.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΟΥΝΙΧΩΡΑΣ         3 – 16      
 0
11.ΔΩΡΙΚΟΣ ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ *             2 –
15        0

* Με αστερίσκο οι ομάδες που έκαναν το ρεπό τους
** Η Ένωση Γλυφάδας έχει ξεκινήσει με -2 βαθμούς

Η Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Για την 3η Αγωνιστική της Β΄ Κατηγορίας
το πρόγραμμα των αγώνων είναι το εξής :

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ 
–  ΜΥΩΝΙΑ ΑΓΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑΣ    
(Σάββατο
3 μ.μ.)

ΦΩΚΙΔΑ 2000 
–   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΙΡΡΑΣ
     (Σάββατο 3 μ.μ.)

ΔΩΡΙΕΙΣ ΜΑΝΑΓΟΥΛΗΣ 
–  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ     
(Κυριακή 3 μ.μ.)

ΣΑΛΩΝΑ Α.Ο 
–   ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
     (Κυριακή 3
μ.μ.)

ΚΟΥΛΑΒΑΤΑ  Α.Ε 
–  ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
     (Κυριακή  5 μ.μ.)

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
μετά
την 2η αγωνιστική

                                                                          ΓΚΟΛ               ΒΑΘΜΟΙ

1.ΔΩΡΙΕΙΣ ΜΑΝΑΓΟΥΛΗΣ                      9 – 1         6

2.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ                   2 – 0         6

3.ΦΩΚΙΔΑ 2000                                      10 –
3         3

4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΙΡΡΑΣ                        6 – 1         3

5.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                      4 – 1         3

6.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ            4 – 5         3

7.ΣΑΛΩΝΑ                                                  
4 – 6         3

8.ΜΥΩΝΙΑ ΑΓΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑΣ                3 – 7         3

9.ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                            1 – 7          0

10.ΚΟΥΛΟΒΑΤΑ          
                            0 –
12        0

 

- Διαφήμιση -

Άμεσες ειδοποιήσεις για τα τελευταία άρθρα μας - στη στιγμή!

- Διαφήμιση -

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο