Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

- Διαφήμιση -

¨Ορφανή¨στο Επιμελητήριο η Δωρίδα Ποιοι εκλέγονται στη νέα Διοίκηση και πόσους σταυρούς πήραν οι υποψήφιοι

- Διαφήμιση -

Χρόνος ανάγνωσης: 108 λεπτά

Ένας μόνο σύμβουλος, ο Χαράλαμπος Φάκος, εκλέχτηκε από τη Δωρίδα στους 21 του νέου Διοικητικού Συμβουλίου στο Επιμελητήριο Φωκίδας.

Οι δύο συνδυασμοί ισοψήφισαν, παίρνοντας από 292 ψήφους, αλλά ο συνδυασμός του Γιώργου Γαζή έλαβε 11 έδρες και ο συνδυασμός του Νίκου Γιογάκη 10.

Αξίζει να επισημάνουμε ότι από τη Δωρίδα ήταν εγγεγραμμένοι 260 αλλά τελικά ψήφισαν μόνο 87 !

Αναλυτικά οι σταυροί που πήραν όλοι οι υποψήφιοι και αυτοί που εκλέγονται :

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΥ  ΓΑΖΗ

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
Αρβανιτάς Αλέκος του Νικολάου                                        26    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Θεοχάρης Νικόλαος του Ευθυμίου                                      20    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Καραγιώργος Παναγιώτης του Ανάργυρου                            14
Γκίκας Δημήτριος του Ευσταθίου                                          12
Μαρινάτος Γεώργιος του Παναγιώτη                                      9
Σταμάτης Αριστείδης του Ευθυμίου                                        3

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
Αυγερινός Βασίλειος του Γεωργίου                                    54    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Φασούλη Αγγελική του Ευθυμίου                                       36    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Καλόγηρος Σταύρος του Ηλία                                             33    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Μίχος Νεκτάριος του Αθανασίου                                          29
Χούσος Νικόλαος του Αναστασίου                                       24
Παπαδήμος Ζήσης του Παναγιώτη                                         23
Παπανάγνου Σταυρούλα του Ηρακλή                                     23
Γκερλές Νικόλαος του Νικολάου                                          20
Γρίβας Φώτιος του Ανδρέα                                                    17
Πέτσας Αλέξανδρος του Ιωάννη                                           15
Πιπινάκη Χριστίνη του Γεωργίου                                            6
Διαματόπουλος Ευστάθιος του Ανδρίτσου                             5
Γεωργούση-Κουτσομπού Παναγιώτα                                     2

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Δρόλαπας Νικόλαος του Αναργύρου                                  38    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Κλεάνθης Κωνσταντίνος του Ευθυμίου                             39    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Φριντιλάκη – Σιαμέτη Μαρία του Στυλιανού                   36    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Παναγιωτόπουλος Χαράλαμπος του Γεωργίου                 28    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Ιακωβοπούλου Παναγιώτα του Γεωργίου                         26    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Ντούξης Στρατής του Μήτρου                                              24
Σιδηρόπουλος Δημήτριος του Αθανασίου                            23
Κρικέλας Ιωάννης του Νικολάου                                         20
Μπαντέλας Απόστολος του Ναπολέων                                17
Καλλίας Γεώργιος του Ηλία                                                 16
Μαστροκωστόπουλος Κώστας του Αθανασίου                   14
Γαζής Ευάγγελος του Ηλία                                                   14
Ξεπλάτης Αθανάσιος του Γεωργίου                                     13
Κουλός Γεώργιος του Νικολάου                                          11
Βαρβιτσιώτης Βασίλειος του Ανδρέα                                    7
Γκίκας Χρήστος του Αθανασίου                                            5
Σορόκος Γεώργιος του Βασιλείου                                          5
Κοντολάτης Δημήτριος του Ευαγγέλου                                 4
Παπαδήμας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου                            3
Γεωργακόπουλος Ευθύμιος του Γεωργίου                             2
Παπαναγιώτου Δημήτριος του Χρήστου                                 0

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΝΙΚΟΥ  ΓΙΟΓΑΚΗ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
Θεοδοράκη Παρασκευή του Βασιλείου                              21    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Σιδηρόπουλος Δημήτριος του Νικολάου                            20    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Πολυζώης Γεώργιος του Διαμαντή                                        19
Καλλίας Νικόλαος του Ιωάννη                                              17
Γεροδήμος Χρυσοβαλάντης του Παναγιώτη                          17
Κοντογεωργόπουλος Ιωάννης του Νικολάου                        15
Μπαστούνας Γεώργιος του Κων/νου                                     13
Σημισακάκη Μαρία του Εμμανουήλ                                        9
Παπαδόπουλος Γεώργιος του Βασιλείου                                 5

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
Λύτρας Κωνσταντίνος του Λεωνίδα                                    16    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Ράλλη-Καρπίδα Αλεξάνδρα του Αναστασίου                          9
Χηρόπουλος Βασίλειος του Γεωργίου                                     8
Βαρασιάς Χρήστος του Γεωργίου                                            6
Δημητρόπουλος Κων/νος του Νικολάου                                 5
Θεοδωρακοπούλου Ευσταθία του Θεοδώρου                         5
Τρίψας Σπυρίδων                                                                     4
Μάμμαλης Δημήτριος του Κων/νου                                        3
Αντωνόπουλος Λεωνίδας του Γεωργίου                                 3
Χαμηλός Ιωάννης του Κων/νου                                               2

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Μέγκος Παναγιώτης του Αθανασίου                                    57    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Τσατσαρώνης Γεώργιος του Δημητρίου                               50    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Δημητρίου Παναγιώτης του Δήμου                                       45    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Φάκος Χαράλαμπος του Παναγιώτη                                    42    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Σαρανταένας Νικόλαος του Ευθυμίου                                  33    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Λίβας Δημήτριος του Ευσταθίου                                           32    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Τζιβάρας Αθανάσιος του Δημητρίου                                        27
Γκιούλος Ελευθέριος του Κων/νου                                         26
Αρβανίτης Σταύρος του Θεοδώρου                                         20
Τζαμτζής Χρήστος του Ευαγγέλου                                          20
Μασαούτης Νικόλαος του Ηλία                                              17
Κούκος Νικόλαος του Παναγιώτη                                           15
Κοτρώνης Αντρέας του Αντωνίου                                           15
Ματατάνα Χρυσούλα-Παγώνα                                                12
Μπίντας Βασίλειος του Χρήστου                                            10
Κυριανάκης Παναγιώτης του Θεμιστοκλή                                9
Τουλιάτος Ανδρέας του Αναστασίου                                        9
Τσελές Δημήτριος του Ευσταθίου                                             9
Κυπριτίδης Ανδρέας του Ιωάννη                                               6
Βούσουρα Αργυρώ του Ευθυμίου                                             5
Πυροβολισιάνος Σπυρίδων του Ιωάννη                                     5
Μπεχλιβανόπουλος Λουκάς του Λάμπρου                               3
Χριστοδούλου Γεώργιος του Χαραλάμπους                             2

- Διαφήμιση -

Άμεσες ειδοποιήσεις για τα τελευταία άρθρα μας - στη στιγμή!

- Διαφήμιση -

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο