Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

- Διαφήμιση -

ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

- Διαφήμιση -

Χρόνος ανάγνωσης: 140 λεπτά

Του Περικλή Ν. Λουκόπουλου
Τους σταυρούς προτίμησης όλων των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων, στους τρείς συνδυασμούς που πήραν μέρος στις δημοτικές εκλογές του Δήμου Δωρίδας ,παρουσιάζει το DORIDA NEWS.
Επειδή ακόμα γίνονται διασταυρώσεις των στοιχείων που έχουν δοθεί , μπορεί να υπάρχουν πολύ μικρές αποκλίσεις σε κάποιες περιπτώσεις , μέχρι την τελική επαλήθευση και κατάθεση στο Πρωτοδικείο , που όμως δεν αλλοιώνουν την τελική σειρά επιτυχίας .

-- Διαφήμιση --

Από τον συνδυασμό ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ για τεχνικούς λόγους δεν είχαμε τον ακριβή αριθμό σταυρό που πήραν οι υποψήφιοι του , αλλά την σειρά των πρώτων θέσεων στις τέσσερις δημοτικές ενότητες.
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
ΔΩΡΙΔΑ για ΟΛΟΥΣ
1.Φλετούρης  Κωνσταντίνος            571     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2.Ράπτης Ιωάννης                                338     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3.Ασημάκη Δήμητρα                            295     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4.Μητρόπουλος Χρήστος                   183
5.Ασημάκης Αποστόλης                     182
6.Κουτσόπουλος Δημήτριος              169
ΔΩΡΙΔΑ-ΝΕΑ ΠΝΟΗ
1.Παλασκώνης Κωνσταντίνος          630     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2.Tριβήλος Επαμεινώνδας                  353
3.Μπρούμας Γεώργιος                          331
4.Κολοβού Γεωργία                               297
5.Κουρσούμης Κωνσταντίνος            244
6.Νικολέτου Μαρία                                  55
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ
1.Κοντός Κωστας                                     85                                                                 
2.Ασίκης Κώστας                                      71
3.Καλμαντής Γιώργος                             17
4.Δρόσου Βασιλική                                  16
5.Κολοβός Κώστας                                   15
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΕΥΠΑΛΙΟΥ  
ΔΩΡΙΔΑ για ΟΛΟΥΣ
  1.Σπυροπούλου Πένυ                            571      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  2.Λώλος Γεώργιος                                  503      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  3.Φλέγγας Ιωάννης                               494       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  4.Ευσταθίου Ανδρέας                           473       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  5.Αντωνόπουλος Κώστας                    458      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  6.Κατσούδας  Αθανάσιος                     390      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  7.Καλλιαμπέτσος Παναγιώτης           388
  8.Μελίστας Αθανάσιος                          379
  9.Λυμπέρης Ιωάννης                              343
10.Κλιμογιάννης Βασίλης                       348
11.Γκανιάτσος Δημήτριος                      333
12.Δημόπουλος Ανδρέας                         321
13.Κορέντη-Ζανιά Κωνσταντίνα          311
14.Τασάκος Κωνσταντίνος                    292
15.Ράμμου Ευσταθία                                259
16.Δημητρέλλου Μαρία                           256
17.Δημακάκος Κώστας                            221
ΔΩΡΙΔΑ – ΝΕΑ ΠΝΟΗ
  1.Παγώνης Αναστάσιος                                             ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  2.Γιαννόπουλος Αντώνης                      549           ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  3.Τσακούμης Αλέξανδρος                      541           ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  4.Πλούμη  Μαρία                                       443            ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  5.Καραϊνδρος Βαγγέλης                          424
  6.Κατσαρός Χαράλαμπος                       411
  7.Καλαντζής Γεώργιος                             369
  8.Τσαφαλόπουλος Αλέξιος                     370
  9.Σταμάτης Παναγιώτης                         300
10.Τάγκαλος Ιωάννης                                270
11.Κωσταράς Παναγιώτης                      273
12.Μπάμπος Νίκος                                      213
13.Γεραντώνης Χρήστος                           195
14.Σοφιός Αθανάσιος                                 189
15.Καγιάς Χαράλαμπος                             154
16.Παπαναστασίου Τριαντάφυλλος     163
17.Τομαρά-Κουτσογιάννη Βλασία           95
18.Τρομπούκη Χρυσούλα                            75
ΛΑΪΚΗ  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ
1.Τριανταφύλλου Χρήστος                                         ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2.Καραχασάνης Γεώργιος                         185
3.Λάϊος Ιωάννης                                            120
4.Τριανταφύλλου Λαμπράκη                   104
5.Καρβέλης Ευθύμιος                               95

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
ΔΩΡΙΔΑ για ΟΛΟΥΣ
  1.Τσιλίκης Χρήστος                                      532        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  2.Κοκμοτός Αθανάσιος                               498         ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  3.Παπαγεωργίου Παναγιώτης                 491        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  4.Γκόλφης Γεώργιος                                    473         ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  5.Παπακωνσταντίνου Δημήτριος            463       
  6.Τρίγκας Ιωάννης                                        405
  7.Παπαλεξίου Βιολέττα                               365
  8.Παπαθανασίου Βασίλειος                       309
  9.Παπαϊωάννου Γεώργιος                           303
10.Τσιώτας Ιωάννης                                       233
11.Κοσμίδου Φωτεινή                                    109
ΔΩΡΙΔΑ-ΝΕΑ ΠΝΟΗ
  1.Υφαντής Κωνσταντίνος                           648       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  2.Κουτσούμπας Κωνσταντίνος                  597       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  3.Κρικέλας Ιωάννης                                        564           
  4.Κάζος Κωνσταντίνος                                  510
  5.Καραμπίνης Χρήστος                                   379
  6.Κοκμοτός Βασίλειος                                    271
  7.Ασημακόπουλος Νίκος                               226
  8.Αλεξόπουλος Παναγιώτης                        173
  9.Γκιρτή Αικατερίνη                                        137
10.Χαρδαλούπα Ευθυμία                                 137
11.Καρύμπαλης Βασίλειος                              114
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ                        
1.Μήτρου-Θεοχάρη Βάγια                                           ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2.Κουκούλη Μαρία                      
3.Κρικέλας Ηλίας
ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ
ΔΩΡΙΔΑ για ΟΛΟΥΣ
1.Καραχάλιος Δημήτριος                               742       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2.Ζέτος Παναγιώτης                                       706       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3.Χαραλάμπους Εμμανουήλ                         664        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4.Κορομπίλης Ηλίας                                        628
5.Δημόπουλος Ευθύμιος                                583   
6.Νικολακόπουλος Κωνσταντίνος             388
7. Μπίτη Βιολέττα                                             385
8.Παπαδημητρίου Ελένη                                272 
ΔΩΡΙΔΑ – ΝΕΑ ΠΝΟΗ
1.Ζωητός Κωνσταντίνος                               438        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2.Πέτσας Αλέξανδρος                                     414        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3.Καραχάλιος Γεώργιος                                 412
4.Γκίκας Χρήστος                                             385
5.Παπαθανασίου Δημήτριος                        370
6.Παπαδοπούλου Ν. Ευδοκία                      175
7.Γκίκα Παρασκευή                                        172
8.Τακτικού Αννα                                                53
ΛΑΪΚΗ  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ    
1.Ρεκούτης Γιάννης
2.Σιψάκος Γιώργος              

- Διαφήμιση -

Άμεσες ειδοποιήσεις για τα τελευταία άρθρα μας - στη στιγμή!

- Διαφήμιση -

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο