Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

- Διαφήμιση -

OI ΤΕΛΙΚΕΣ ΛΙΣΤΕΣ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

- Διαφήμιση -

Χρόνος ανάγνωσης: 19 λεπτά

Του Περικλή Ν. Λουκόπουλου

Χωρίς κάποια ιδιαίτερη έκπληξη , όπως αναμενόταν άλλωστε , κατέθεσαν σήμερα το βράδυ στο Πρωτοδικείο Άμφισσας , τους συνδυασμούς τους οι τρείς υποψήφιοι δήμαρχοι της Δωρίδας .
Το DORIDA NEWS λίγα λεπτά αφ ότου έχουν κατατεθεί ,σας ενημερώνει για τις τελικές λίστες με τα ονόματα των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων.
Μέσα στις επόμενες ώρες θα δημοσιεύσουμε και τις λίστες με τα ονόματα των υποψηφίων τοπικών συμβούλων στα χωριά , γιατί μέχρι την τελευταία στιγμή υπήρχαν κάποιες μικροαλλαγές κι έπρεπε πρώτα να γίνει σωστό τσεκάρισμα ώστε να αποφευχθούν κάποιες παρεξηγήσεις .

¨ ΔΩΡΙΔΑ – ΝΕΑ ΠΝΟΗ ¨ Τάσος Παγώνης

-- Διαφήμιση --

ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
Κολοβού γεωργία
Κουρσούμης Κωνσ/νος
Μπρούμας Γεώργιος
Νικολέτου Μαρία
Παλασκώνης Κώστας
Τριβήλος Επαμεινώνδας

ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ
Γεραντώνης Χρήστος
Γιαννόπουλος Αντώνης
Καγιάς Χαράλαμπος
Καλαντζής Γιώργος
Καραϊνδρος Βαγγέλης
Κατσαρός Χαράλαμπος
Κωσταράς Παναγιώτης
Μπάμπος Νίκος
Παπαναστασίου Τριαντάφυλλος
Πλούμη Μαρία
Σταμάτης Παναγιώτης
Σοφιός Θανάσης
Τάγκαλος Ιωάννης
Τομαρά – Κουτσογιάννη Βλασία
Τρομπούκη – Παπαγεωργίου Χρυσούλα
Τσαφαλόπουλος Αλέξανδρος
Τσιακούμης Αλέξανδρος

ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
Αλεξόπουλος Παναγιώτης
Ασημακόπουλος Νίκος
Γκυρντή Αικατερίνη
Κάζος Κωνσταντίνος
Καραμπίνης Χρήστος
Καρίμπαλης Βασίλειος
Κοκμοτός Βασίλειος
Κουτσούμπας Κωνσταντίνος
Κρικέλας Γιάννης
Χαρδαλούπα Ευθυμία
Υφαντής Κώστας

ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ
Γκίκα Χρυσούλα
Γκίκας Χρήστος
Ζωητός Κώστας
Καραχάλιος Γιώργος
Παπαδοπούλου-Νικολάου Ευδοκία
Παπαθανασίου Δημήτριος
Πέτσας Αλέξανδρος
Τακτικού Αννα

¨ΔΩΡΙΔΑ για ΟΛΟΥΣ¨ Γιώργος Καπεντζώνης

ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
Ασημάκη Δήμητρα
Ασημάκης Απόστολος
Κωτσόπουλος Δημήτρης
Μητρόπουλος Χρήστος
Ράπτης Ιωάννης
Φλετούρης Κώστας

ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ
Αντωνόπουλος Κώστας
Γκανιάτσος Δημήτριος
Δημητρέλλου Μαρία
Δημακάκος Κώστας
Δημόπουλος Ανδρέας
Ευσταθίου Ανδρέας
Καλιαμπέτσος Τάκης
Κατσούδας Αθανάσιος
Κλιμογιάννης Βασίλης
Κορέντη Κωνσταντίνα
Λυμπέρης Ιωάννης
Λώλος Γεώργιος
Μελίστας Αθανάσιος
Ράμμου Σταθούλα
Σπυροπούλου Πέννυ
Τασάκος Κώστας
Φλέγγας Ιωάννης

ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
Γκόλφης Γιώργος
Κοσμίδου Φωτεινή
Κοκμοτός Αθανάσιος
Παπαγεωργίου Παναγιώτης
Παπαθανασίου Βασίλης
Παπαϊωάννου Γιώργος
Παπαλεξίου Βιολέτα
Παπακωνσταντίνου Δημήτριος
Τρίγκας Γιάννης
Τσιλίκης Χρήστος
Τσώτας Ιωάννης

ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ
Δημόπουλος Μάκης
Ζέτος Παναγιώτης
Καραχάλιος Δημήτριος
Κορομπίλης Ηλίας
Μαρούλη-Παπαδημητρίου Ελένη
Μπίτη Βιολέτα
Νικολακόπουλος Κώστας
Χαραλάμπους Μανώλης

¨ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ¨ Χρήστος Τριανταφύλλου

ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
Ασίκης Κώστας
Δρόσου Βασιλική
Καλμαντής Γιώργος
Κολοβός Κώστας
Κοντός Κώστας
Πενταγιώτη Σοφία

ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ
Βασιλογιάννη-Αντζαρά Παναγιώτα
Βαβάτσικου Σπυριδούλα
Ηλιόπουλος Κων/νος
Καββαλάρης Ανδρέας
Καραχασάνης Γιώργος
Καρβέλης Θύμιος
Κατσάρας Αθανάσιος
Κατσιγιάννη Βασιλική
Κουτσογιάννη Ιωάννα
Λάϊος Γιάννης
Μπουζινέκη Μαγδαληνή
Νικόπουλος Αχιλλέας
Πράπα-Σταμούτσου Σοφία
Τριανταφύλλου Λαμπράκης
Τσερεμέγκλη – Λάγιου Γεωργία
Τσιμπούκης Παναγιώτης
Ψυρρής Παναγιώτης

ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
Αποστολόπουλος Αθανάσιος (Βάγιας)
Αργυρόπουλος Νίκος
Δροσόπουλου Σταυρούλα
Ζωγράφος Γιώργος
Καθαράκη – Χάσκα Αικατερίνη
Κατσένιος Θύμιος
Κουκούλη Μαρία
Κρικέλας Ηλίας
Λουκόπουλος Δημήτρης
Μήτρου-Θεοχάρη Βάγια

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΟΛΟΦΩΝΑ
Γκόλφη Θεοδώρα
Θεοχαρόπουλος Ηλίας
Καραμπέτσου Αθηνά
Κατής Νίκος
Κοντάρης Γιώργος
Ρεκούτης Γιάννης
Σιψιάκος Γιώργος
Xαμπεσής Νίκος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΙΩΝ

Λίγο μετά τα μεσάνυχτα της Κυριακής , ξημερώματα Δευτέρας , συνεχίζοντας το ρεπορτάζ για τους υποψήφιους , συγκεντρώσαμε τη λίστα για τα τοπικά συμβούλια των χωριών από τον συνδυασμό ¨ΔΩΡΙΔΑ για ΟΛΟΥΣ¨ του Γιώργου Καπεντζώνη .

Τα επιτελεία των δύο άλλων συνδυασμών μας απαντούν ότι λόγω τεχνικών δυσκολιών θα μας τις κοινοποιήσουν τις πρώτες πρωινές ώρες της Δευτέρας .

Τοπική Κοινότητα ΑΒΟΡΟΥ
1. ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΑΛΕΠΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Τοπική Κοινότητα ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
1.ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3.ΚΟΚΜΟΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.ΧΑΜΠΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΑΡΤΟΤΙΝΑΣ
1.ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2.ΚΑΠΠΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3.ΚΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.ΝΤΖΕΛΕΠΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΒΡΑΪΛΑΣ
1.ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.ΤΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1.ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
2.ΚΑΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ συζ. ΠΑΝ. ΥΦΑΝΤΗ
3.ΜΠΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
4.ΤΡΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

Τοπική Κοινότητα ΔΑΦΝΟΥ
1.ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα ΔΙΑΚΟΠΙΟΥ
1.ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΚΑΤΣΟΡΙΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3.ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4.ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΔΙΧΩΡΙΟΥ
1.ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
2.ΣΙΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΔΡΟΣΑΤΟΥ
1.ΚΟΝΙΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΔΩΡΙΚΟΥ
1.ΚΑΡΜΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΡΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΕΛΑΙΑΣ
1.ΓΚΑΜΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ
1.ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2.ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.ΤΣΟΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ συζ. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΛΕΤΣΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΕΥΠΑΛΙΟΥ
1.ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ συζ. ΚΩΝ.ΤΣΙΠΛΑΚΗ
2.ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4.ΤΣΟΛΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΖΟΡΙΑΝΟΥ
1.ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1.ΖΩΗΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2.ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3.ΚΟΥΤΡΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ συζ. ΔΗΜ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
4.ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Τοπική Κοινότητα ΚΑΛΛΙΟΥ
1.ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΑΜΠΟΥ
1.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.ΣΑΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΑΡΟΥΤΩΝ
1.ΜΟΥΡΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
2.ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Τοπική Κοινότητα ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ
1.ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
2.ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ
3.ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ συζ. ΣΩΤ. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
4.ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Τοπική Κοινότητα ΚΕΡΑΣΕΩΝ
1.ΓΚΑΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΡΑΜΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

Τοπική Κοινότητα ΚΛΗΜΑΤΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ
1.ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΜΠΡΑΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΟΚΚΙΝΟΥ
1.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΟΝΙΑΚΟΥ
1.ΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΟΥΠΑΚΙΟΥ
1.ΖΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2.ΜΑΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΡΙΑΤΣΙΟΥ
1.ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΚΡΟΚΥΛΕΙΟΥ
1.ΚΑΡΚΑΒΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΛΕΥΚΑΔΙΤΙΟΥ
1.ΚΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
2.ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
1.ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΝΔΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4.ΠΕΤΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ –ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΜΑΚΡΙΝΗΣ
1.ΣΕΡΕΝΤΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ

Τοπική Κοινότητα ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ
1.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ συζ. ΛΑΜΠΡΟΥ ΖΑΓΓΑΝΑ
2.ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.ΚΑΖΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
4.ΣΦΗΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ
1.ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΜΑΝΑΓΟΥΛΗΣ
1.ΛΑΓΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΚΑΡΑΜΠΑΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4.ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ συζ. ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΜΑΡΑΘΙΑ
1.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ συζ. ΕΥΣΤΑΘ. ΠΑΝΑΓΟΥ
2.ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

Τοπική Κοινότητα ΜΗΛΕΑΣ
1.ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2.ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
1.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3.ΓΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ- ΛΙΑΤΣΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΞΑΡΙΟΥ
1.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΠΑΝΟΡΜΟΥ
1. ΠΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΦΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Τοπική Κοινότητα ΠΕΝΤΑΓΙΩΝ
1.ΑΡΜΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2.ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Τοπική Κοινότητα ΠΕΝΤΑΠΟΛΕΩΣ
1.ΜΑΝΑΓΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2.ΜΠΟΒΙΑΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΦΩΚΙΩΝΑ
3.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
1.ΚΟΛΛΙΝΤΖΑ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΠΕΡΙΘΙΩΤΙΣΣΗΣ
1.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ συζ. ΑΘΑΝ. ΜΠΕΖΑΐΤΗ

Τοπική Κοινότητα ΠΟΤΙΔΑΝΕΙΑΣ
1.ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ-ΡΟΚΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
4.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΠΥΡΓΟΥ
1. ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΣΕΡΓΟΥΛΑΣ
1.ΚΙΚΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
3.ΜΠΟΥΖΙΝΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4.ΦΑΛΙΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΣΤΥΛΙΑΣ
1.ΔΗΜΗΤΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΣΥΚΕΑΣ
1.ΚΕΛΑΪΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΣΩΤΑΙΝΑΣ
1.ΤΣΙΛΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2.ΦΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΤΕΙΧΙΟΥ
1.ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΚΑΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
1.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΚΑΣΙΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3.ΜΑΜΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4.ΣΑΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

Τοπική Κοινότητα ΤΡΙΖΟΝΙΩΝ
1.ΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2.ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
1.ΒΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2.ΜΠΟΡΟΝΙΚΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
3.ΠΙΕΡΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΤΡΙΣΤΕΝΟΥ
1.
2.

Τοπική Κοινότητα ΥΨΗΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
1.ΒΡΕΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΚΟΝΤΩΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Τοπική Κοινότητα ΦΙΛΟΘΕΗΣ
1.ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΚΩΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ

- Διαφήμιση -

Άμεσες ειδοποιήσεις για τα τελευταία άρθρα μας - στη στιγμή!

- Διαφήμιση -

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο